top of page

03-02, št

|

Auto Art Group

PPF DEMO SEMINARAS

2024m. Kovo 2d. kviečiame Jus į susitikimą kurio metu pasidalinsime savo sukauptomis žiniomis ir informacija apie ”GSWF” - automobilio kėbulo apsauginę plėvelę ir jos veikimo principus, naudingas savybes charakteristikas ir privalumus.

Registration is closed
See other events
PPF DEMO SEMINARAS
PPF DEMO SEMINARAS

Vieta ir Laikas

2024-03-02 11:00 – 14:00; GMT+2

Auto Art Group, Pelesos g. 1, 02161 Vilnius, Lithuania

Apie renginį

2024m. Kovo 2d. kviečiame Jus į susitikimą kurio metu pasidalinsime savo sukauptomis žiniomis ir informacija apie ”GSWF” - automobilio kėbulo apsauginę plėvelę ir jos veikimo principus, naudingas savybes charakteristikas ir privalumus.

„PPF“ plevelės prezentacijos metu Jūs papildysite savo turimų žinių ir įgūdžių bagažą, susipažinsite su kokybišku produktu, praplėsite jau turimas pažintis naujomis ir žinoma praleisite gerai laiką.

Visos prezentacijos metu, Jus konsultuos ir su produkciją supažindins oficialus GSWF atstovas Baltijos šalyse Vaidas Gečas kitaip dar žinomas kaip „Wrap Virus“.

Vaidas G. dirba automobilių klijavimo industrijoje jau 10 metų, savo srities meistro kelią pradėjo Australijoje. Savo patirtį jis taip pat įgyjo keliaudamas ir dirbdamas įvairiose šalyse, o juose pravedė daugybę privačių mokymų įmonėms bei distribucijos kompanijoms.

Vaidui G. teko daug dirbti ir bendradarbiauti su žinomiausiais pasaulio automobilių tobulinimo (plėvelių) produkcijos atstovais (STEK, LUMAR, SUNTEK, BODYFENCE, KAVACA XPEL ir pan.), testuojant jų produkciją ir apmokant naujus darbuotojus automobilių plėvelių klijavimo ar tieisog keliant darbuotojų meistriškumą ir įgūdžius.

Taip pat Vaidas G. dirba atstovaudamas automobilių estetikos prekių gamintojus, pristatydamas juos automobilių parodose ir padedant Jiems įsiveržti į pasaulio rinkas.

Kasmet Vaidas G. vidutiniškai aplanko 15 skirtingų šalių ir praveda daugiau nei 50 privačių specializuotų mokymų.

Plačiau apie jo keliones ir veiklą rasite Instagrame ir YouTube kanale: 

Instagram - https://www.instagram.com/wrapvirus/

YouTube - https://www.youtube.com/c/WrapVirus

Vaidas G. savarankiškai testuodamas medžiagas, išsirinko geriausią automobilio estetikos produktą, tam kad suteikti klientui tik aukščiausios kokybės darbą.

2024m. Kovo 2d. rezervuokite savo vietą ”GSWF” – automobilių apsauginės plėvelės prezentacijoje. Po prezentacijos Jūsų lauks vertingos dovanos ir GSWF medžiagos komplektai kurios vertė net 50eur.

Į komplektą įeina:

- PPF brauklė

- PPF Smoke (30x152 cm)

Dalyvių kiekis ribotas.

Vieta: „Auto Art Group“ - Pelesos g. 1, 02161 Vilnius

Data: 2024m. Kovo 2d.

Laikas: 10.00val. - 13.00val.

Telefonas: 8618 56 555

Bilietai

  • PPF DEMO Seminaras Vilniuje

    35,00 €
    +0,88 € service fee
    Sale ended

Total

0,00 €

Share this event

bottom of page