top of page

12-17, št

|

JDV Studio

PPF DEMO SEMINARAS

Registration is closed
See other events
PPF DEMO SEMINARAS
PPF DEMO SEMINARAS

Vieta ir Laikas

2022-12-17 10:00 – 16:00

JDV Studio, Pelesos g. 1, 02161 Vilnius, Lithuania

Apie renginį

2022m. gruodžio 17d. kviečiame Jus į susitikimą kurio metu pasidalinsime savo sukauptomis žiniomis ir informacija apie ”GSWF” - automobilio kėbulo apsauginę plėvelę ir jos veikimo principus, naudingas savybes charakteristikas ir privalumus.

„PPF“ plevelės prezentacijos metu Jūs papildysite savo turimų žinių ir įgūdžių bagažą, susipažinsite su kokybišku produktu, praplėsite jau turimas pažintis naujomis ir žinoma praleisite gerai laiką.

Visos prezentacijos metu, Jus konsultuos ir su produkciją supažindins oficialus GSWF atstovas Baltijos šalyse Vaidas Gečas kitaip dar žinomas kaip „Wrap Virus“.

Vaidas G. dirba automobilių klijavimo industrijoje jau 10 metų, savo srities meistro kelią pradėjo Australijoje. Savo patirtį jis taip pat įgyjo keliaudamas ir dirbdamas įvairiose šalyse o juose pravedė daugybę privačių apmokymų įmonėms bei distribucijos kompanijoms.

Vaidui G. teko daug dirbti ir bendradarbiauti su žinomiausiais pasaulio automobilių tobulinimo (plėvelių) produkcijos atstovais (STEK, LUMAR, SUNTEK, BODYFENCE, KAVACA XPEL ir pan.), testuojant jų produkciją ir apmokant naujus darbuotojus automobilių plėvelių klijavimo ar tieisog keliant darbuotojų meistriškumą ir įgūdžius.

Taip pat Vaidas G. dirba atstovaudamas automobilių estetikos prekių gamintojus, pristatydamas juos automobilių parodose ir padedant Jiems įsiveržti į pasaulio rinkas.

Kasmet Vaidas G. vidutiniškai aplanko 15 skirtingų šalių ir praveda daugiau nei 50 privačių specializuotų mokymų.

Plačiau apie jo keliones ir veiklą rasite Instagrame ir YouTube kanale: 

Instagram - https://www.instagram.com/wrapvirus/

YouTube - https://www.youtube.com/c/WrapVirus

Vaidas G. savarankiškai testuodamas medžiagas, išsirinko geriausią automobilio estetikos produktą, tam kad suteikti klientui tik aukščiausios kokybės darbą.

2022m. gruodžio 17d. rezervuokite savo vietą ”GSWF” – automobilių apsauginės plėvelės prezentacijoje. Po prezentacijos Jūsų lauks vertingos dovanos ir GSWF medžiagos komplektai kurios vertė net 40eur.

Į komplektą įeina:

- PPF brauklė

- PPF Smoke (30x152 cm)

Dalyvių kiekis ribotas.

Vieta: „JDV Studio“ - Pelesos g. 1, 02161 Vilnius

Data: 2022m. Gruodžio 17d.

Laikas: 10.00val. - 16.00val.

Telefonas: 8618 56 555

Programa


 • 1 valanda

  Susirinkimas (Kava, užkandžiai)


 • 1 valanda

  Prezentacija I dalis

3 more items available

Bilietai

 • PPD DEMO Seminaras Vilnius

  25,00 €
  Sale ended

Total

0,00 €

Share this event

bottom of page